sosyal-yasam-saraybosna

Sosyal Aktivitelerimiz

Geleneksel Şehir Gezilerimiz

Geleneksel Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı gezilerimizin amacı her yıl  Türkiye’nin dört bir yanından gelerek yurtdışında okuyan çok değerli öğrencilerimizi bir araya getirip ülke ve kültürlerini tanıma fırsatı sunuyoruz. Bu şehir gezilerimizin amacı firmamız aracılığıyla gelmiş olan öğrencilerimizi birbiriyle tanıştırmak ve öğrencilerimiz arasında yardımlaşma ve dayanışma köprüsü kurmaktır. Aynı zamanda ülkeyi ve kültürünü yakından tanıma fırsatı bulmaktır.

Öğrencilerimiz üniversiteli olmak için zorluklarla dolu ve yoğun bir çalışma dönemini geride bırakıp, hayatlarını en önemli dönemini geçirmek için tercihini Avrupa standartlarındaki yüksek öğrenim kurumlarından yana kullandılar.

Ayrıcalıklı, nitelikli, lider pozisyonunda, topluma yön gösterecek bireyler olma yolundaki bu çalışmalarında hepsine başarılar diliyoruz.

Her yıl ülke içerisinde ücretsiz çeşitli geziler düzenleyerek yurtdışı eğitim sektöründe bir ilki gerçekleştirmenin sevincini yaşıyoruz.

 

Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Kalitesiyle tanışın…..

Geleneksel  Futbol Turnuvalarımız

Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Geleneksel Futbol Turnuvası etkinliğimiz vesilesiyle her yıl Türkiye’nin dört bir yanından gelerek yurtdışında okuyan çok değerli öğrencilerimizi bir araya getiriyoruz. Bu etkinliklerimizin amacı firmamız aracılığıyla gelmiş olan öğrencilerimizin birlik ve beraberliklerini pekiştirmek ve öğrencilerimiz arasında dayanışma köprüsü kurmaktır.
Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Kalitesiyle tanışın…

 

Kategori: Haberler.